freemotion fitness zariadenia

FREEMOTION fitness zariadenia

FREEMOTION

Jedným z hlavných „prvkov“ americkej značky FREEMOTION je inovácia. A iba vďaka inováciám máte možnosť dostať sa na popredné priečky, čo sa spoločnosti FREEMOTION podarilo a to nie len jedenkrát. Ako prvá prišla na trh so silovým tréningom založenom na kladkových systémoch pomocou káblov. Rovnako tak ako prvá predstavila Incline Trainer a prvý simulátor cestného stacionárneho bicykla. To je dôvod, prečo je značka FREEMOTION súčasťou spoločnosti ICON Health and Fitness – najväčšieho svetového výrobcu fitness zariadení so 40 ročnou tradíciou. Dá sa povedať, že spoločnosť Freemotion inováciami žije každý deň. Najnovším trendom a zámerom spoločnosti FREEMOTION je priniesť užívateľovi dokonalý zážitok. Sú to hlavne cvičenia na kardio zariadeniach pomocou 22″ HD displejov a špeciálne vyvinutého fitness programu iFit. Ten ponúka viac ako 16-miliónov km zmapovaných trás zo všetkých 7 kontinentov. Tieto boli konzultované a pripravované spolu s poprednými špičkovými olympionikmi, atlétmi a turistickými sprievodcami z celého sveta. Takúto unikátnu možnosť neponúka žiadny iný výrobca fitness zariadení. Ak uprednostnujete kvalitu tak jedine FREEMOTION fitness zariadenia

KARDIO ZARIADENIA

freemotion fitness zariadenia

Digitalizácia, či už chceme alebo nie, hýbe dnešným svetom a je najväčším ukazovateľom TOP fitness trendov 21. storočia. A práve značka FREEMOTION vynakladá obrovské úsilie, vďaka ktorému sa posúva kvalita displejov a ich obsah na úplne inú úroveň. Už žiadne obrázky a nahraté fotky z internetových máp, alebo útržky videí. Ale viac ako 16-miliónov km trás z celého sveta, dôkladne vybraných v spolupráci so svetovými olympionikmi, turistickými sprievodcami a najznámejšími bežcami sveta. Vďaka aplikácii iFit a veľkým displejom je používanie kardio zariadení FREEMOTION posunuté na úplne inú úroveň. Žiadny iný software konkurenčných fitness značiek neponúka nič podobné. Vďaka TOP vyspelému programu a aplikácii iFit bude Vaše kardio zariadenie prispôsobovať sklon podľa zvoleného terénu. A aj napriek najnovším technológiám sú všetky kardio zariadenia FREEMOTION za viac než konkurencie schopné ceny. To ich robí dostupnými aj v prípade potreby šetrenia finančných prostriedkov so zachovaním vysokého štandardu úrovne Vášho fitness centra.

TEHLIČKOVÉ ZARIADENIA EPIC

freemotion fitness zariadenia

V portfóliu značky FREEMOTION sa nachádza komplexná ponuka silových stanovíšť spadajúca pod líniu EPIC. Táto obsahuje ako tehličkové, tak aj kotúčové fitness zariadenia. Vďaka tomu viete komplexne vybaviť svoje fitness centrum a priniesť svojim návštevníkom moderné, krásne a hlavne perfektne funkčné zariadenia na precvičenie všetkých svalových partií. Variácia viacerých farieb rámov aj čalúnení poskytuje zákazníkovi možnosť zvoliť si farebnú kombináciu podľa svojich predstáv. Týmto dokážete spolu s nami vytvoriť skutočne krásne prostredie pre návštevníkov svojho fitness centra.

KLADKOVÉ ZARIADENIA GENESIS

Línia posilňovacích fitness zariadení GENESIS patrí medzi jedinečné a to vďaka jej kladkovým a káblovým systémom s multifunkčným využitím. Vďaka dvom nezávislým kladkám si užívateľ volí pohyb vyslovene podľa seba.

Líniu GENESIS (24 zariadení) môžeme rozdeliť na 3 kategórie. V prvej sa nachádzajú 2 univerzálne a multifunkčné zariadenia „DUAL CABLE CROSS“. Na každom z nich je možnosť precvičenia všetkých svalových partií na veľmi vysokej úrovni, s veľkou úsporou priestoru. V druhej sa nachádza 16 stanovíšť zameraných na jednu konkrétnu svalovú partiu, ktorú je však možné precvičiť viacerými spôsobmi. Tretia kategória „GENESIS DS“ obsahuje 6 stanovíšť s možnosťou precvičenia dvoch a viac rôznych svalových partií. Všetky zariadenia GENESIS využívajú podobné systémy a patenty a poskytujú možnosť dvoch nezávislých ramien, vďaka čomu sú tréningové možnosti posunuté na úplne inú úroveň.

LAVIČKY / STOJANY

V línii EPIC nesmie chýbať ani základné fitness vybavenie ako sú lavičky a stojany. Industriálny, ale pritom stále elegantný dizajn je vhodný do každého fitness centra. Nájdete tu všetky potrebné a dobre známe lavičky na prevedenie tlakových cvikov, alebo cvikov s vlastnou váhou. Samozrejmosťou sú hrazdy a silové stojany, ktoré ideálne dopĺňajú portfólio silových EPIC zariadení značky FREEMOTION.

FUNKČNÝ TRÉNING

Veľmi populárnym aj v bežných fitness centrách sa stáva tzv. funkčný tréning. Pre tento sú potrebné zariadenia a pomôcky, pri ktorých je potrebné zapojiť pohyb celého Vášho tela a pri cvičení používať aj vlastnú váhu. Jedná sa o rôzne konštrukcie, ktoré si môžete nakonfigurovať podľa vlastných predstáv a priestorových možností. Rovnako tak aj konštrukcie na skladovanie a odkladanie pomôcok na cvičenie, silové “racky“ s hrazdami, či záťažové sane. Vďaka týmto spestríte tréningové možnosti vo Vašom fitness centre, alebo si dokonale vybavíte svoj gym pre všetky typy funkčných tréningov.

Prehrať video
MÁTE ZÁUJEM O ZARIADENIA Z NÁŠHO PORTFÓLIA? KONTAKTUJTE NÁS

Fitness zariadenia svetových značiek

Výhradný ditribútor renomovaných svetových výrobcov komerčných a domácich fitness zariadení, športových podláh, fitness doplnkov a pomôcok pre Slovensko a Českú republiku.
logo pro fitness group