pro-fitness group

O NÁS

Víziou a cieľom našej spoločnosti Pro-Fitness Group s.r.o. je priniesť nový pohľad a možnosti pri tvorení akýchkoľvek typov projektov verejných / komerčných fitness centier.

Moderný dizajn a nové trendy sú samozrejmosťou, prvoradá je však funkčnosť a využitie. Za našou spoločnosťou stoja ľudia s viac ako 15 ročnými skúsenosťami so zariaďovaním fitness centier a desiatkami skutočne známych a úspešných komerčných fitness projektov na Slovensku a v Českej republike. Tieto skúsenosti prenášame do novej dynamickej spoločnosti, ktorá ponúka širokú škálu možností vybavenia a kompletný servis realizácie projektu od A po Z. 

PRÍPRAVA A REALIZÁCIA PROJEKTOV

Nie sme iba dodávateľom a predajcom fitness zariadení.

Sme s Vami od úplného začiatku až po úspešné otvorenie. Celý projekt komunikujeme a riešime už od prvej myšlienky, cez samotnú prípravu projektu a rekonštrukciu alebo výstavbu priestorov spolu s architektmi. Súčasťou našej práce je aj kompletná grafická príprava a 3D vizualizácia zodpovedajúca realite na najvyššej možnej úrovni.Priebežne sa zúčastňujeme a konzultujeme zmeny v procese výstavby a rekonštrukcie, až po jej finálne zrealizovanie. Zabezpečujeme aj dodanie a montáž vzduchotechniky, svietidiel, ozvučenia, kamerových systémov, systému evidencie klientov a pod. Ďalším štádiom je pokládka športovej podlahy, za ktorou nasleduje dovoz, montáž a rozloženie všetkých fitness zariadení podľa dohodnutého obsahu. Zákazníkovi tak odovzdávame finálny projekt pripravený na používanie. 

NAŠE PORTFÓLIO

Sme výhradným distribútorom viacerých svetovo známych značiek komerčných fitness zariadení. V našej ponuke nájdete najširšie spektrum fitness zariadení.

Zastupujeme značky v portfóliu ktorých nájdete tie najlepšie “PLATE LOADED” zariadenia (v ponuke unikátne zariadenia, ktoré neponúka žiadny iný výrobca) a kompletnú škálu tehličkových “SELECTORIZED” zariadení. Samozrejmosťou sú KARDIO zariadenia s možnosťami, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov. Do nášho portfólia patrí kompletná ponuka činiek, stojanov, lavičiek a konštrukcií na funkčný tréning. Rovnako aj športové fitness podlahy, od základných materiálov až po tie najkvalitnejšie aké svetový trh ponúka a všetky fitness doplnky a pomôcky na cvičenie. Skutočnou výhodou je variácia medzi značkami vďaka čomu môže zákazník dosiahnuť veľmi zaujímavý obsah za prijateľnú cenu. V ponuke máme aj repasované fitness zariadenia za zvýhodnené ceny.  

PROFESIONALITA A KOMPLEXNOSŤ

Do každého jedného projektu vkladáme maximum úsilia a individuálny prístup, a preto výsledok skutočne vždy stojí za to. Pravidelne sa zúčastňujeme svetových výstav a eventov (FIBO, IHRSA, ISPO, TAISPO a iné), meetingov s poprednými výrobcami fitness zariadení, či majiteľmi svetových fitness sietí. Aj vďaka týmto skúsenostiam a poznatkom prinášame na náš trh nové trendy, ktoré môžu odlíšiť Vaše fitness centrum od ostatných, a tak priniesť svojim zákazníkom niečo, čo v iných fitness centrách nenájdu. Všetky naše projekty, na ktorých sme sa doteraz podieľali, sú vysoko hodnotené zákazníkmi a spokojnými majiteľmi a čo je najviac podstatné, všetky sú rentabilné a úspešné. Profesionálny individuálny a intenzívny prístup ku každému projektu prestavuje aj jeho samotná príprava, ktorá začína už pri konzultáciách o správnosti výberu samotného priestoru, jeho zrekonštruovania a príprave úprav s architektmi. Venujeme sa všetkým detailom, ktoré sú vo finále veľmi dôležité a ktoré je potrebné podchytiť už od samotného začiatku projektu. Okrem kompletného fitness vybavenia poskytujeme možnosti zabezpečenia fitness softwaru (jednorazové vstupy, permanentky, členstvá, fitness bar), vzduchotechniky, ozvučenia a šatňových systémov. Pri grafickej príprave a 3D vizualizáciách pripravujeme aj dizajnové návrhy interiéru nielen samotného priestoru na cvičenie, ale aj zázemia a ostatných priestorov samotného fitness centra.

profitness

CIELOVÉ SKUPINY

Špecializujeme sa na navrhovanie a zariaďovanie fitness centier všetkých typov.

Luxusné fitness centrá najvyššej možnej úrovne, štandardné fitness centrá, funkčné sály a gymy, hotelové fitness centrá, školské fitness centrá, domáce posilňovne atď. Vďaka širokej škále produktov vieme navrhnúť a dodať fitness centrum podľa Vašich predstáv a možností a tak dosiahnuť požadovaný zámer.

SERVIS / ZÁRUKA / GARANCIA

Záručný a pozáručný servis zariadení. Servisné kontrakty.

Našim zákazníkom, okrem štandardnej 2-ročnej záruky ponúkame možnosť pravidelného servisovania, čím sa zvyšuje garancia bezporuchovosti a tým pádom bezproblémovému fungovaniu u nás zakúpených zariadení vo Vašom fitness centre. Vďaka Servisnému kontraktu, ktorý sa pripravuje vždy na mieru ku každému projektu zvlášť, môže zákazník získať výhody pravidelnej údržby a servisu zariadení za skutočne výhodných podmienok.

Garanciu kvality všetkých fitness zariadení v našej ponuke potvrdzuje hlavne fakt, že každá značka v našom portfóliu má históriu niekoľko desaťročí na svetovom fitness trhu. Popularita, kvalita, funkčnosť a inovácie u našich značiek rokmi rastú, americké značky otvárajú svoje pobočky v Európe pre ich lepšiu dostupnosť k svojim zákazníkom. Vďaka tomu sa skvalitňuje aj ich servis či dostupnosť náhradných dielov, čo výrazne skracuje čas potrebný na prípadnú opravu Vašich zariadení. Najviac namáhané náhradné diely držíme skladom, aby sme boli schopní prípadnú poruchu odstrániť v čo najkratšom možnom čase. Všetky kontroly a servisné úkony vykonávajú skúsení a vyškolení technici, ktorí sú pripravení riešiť všetky potrebné požiadavky našich zákazníkov.

Extrémnu kvalitu všetkých silových zariadení značky gym80 potvrdzuje výnimočná 10-ročná záruka!

Fitness zariadenia svetových značiek

Výhradný ditribútor renomovaných svetových výrobcov komerčných a domácich fitness zariadení, športových podláh, fitness doplnkov a pomôcok pre Slovensko a Českú republiku.
logo pro fitness group