true fitness zariadenia

TRUE FITNESS

Americká značka TRUE FITNESS, ktorá bola založená v roku 1981, je veľmi obľúbenou značkou na celom americkom kontinente. My máme tú česť zastupovať túto značku a predstaviť ju zákazníkom na našom trhu. Už samotný názov napovedá, že sa jedná o pravdivé / skutočné fitness zariadenia. To znamená maximálnu spoľahlivosť, na čom si značka najviac zakladá. Špecifickou záležitosťou v portfóliu značky True Fitness sú produkty z radu FLEXIBILITY, na ktorých je možné vykonávať špecifické strečingové cvičenia, ktoré Vám pomôžu zlepšiť pružnosť a znížiť riziko zranenia počas tréningu. Ďalšou sú zariadenia z radu COMPOSITE STRENGTH, ktoré poskytujú integráciu funkčných cvičení pomocou kontrolovaných pohybov pre bezpečnejší a efektívnejší tréningový zážitok, pri ktorom sa súčasne zapájajú viaceré svalové skupiny na efektívnejšie spaľovanie kalórií.

KARDIO ZARIADENIA

Americká značka fitness zariadení TRUE FITNESS ponúka širokú škálu kardio zariadení vo viacerých líniách, ktoré sú navrhnuté na komerčné využitie vo fitness centrách, hoteloch, zdravotníckych zariadeniach, korporátnych fitness štúdiách, či školstve a iných štátnych zariadeniach. Vďaka šírke portfólia a rôznym cenovým úrovniam dokážeme optimálne uspokojiť potreby všetkých typov zákazníkov. Veľkou výhodou je možnosť vyberať až zo šiestich rôznych typov displejov, vďaka čomu si v ponuke TRUE FITNESS určite nájdete také kardio zariadenie, ktoré bude spĺňať Vaše predstavy a možnosti. 

TEHLIČKOVÉ ZARIADENIA

Tak ako silové tehličkové zariadenia, tak aj lavičky a stojany od značky TRUE FITNESS sú rozdelené do viacerých línií, čo umožňuje poskytnúť našim zákazníkom rôzne kvalitatívne, dizajnové a cenové úrovne. V ponuke nájdete všetky dobre známe pevné aj polohovateľné lavičky, drepovacie a silové stojany a klietky, stojany na odkladanie náčinia a všetko potrebné pre dobré moderné fitness centrum. 

LAVIČKY / STOJANY

Tak ako silové tehličkové zariadenia, tak aj lavičky a stojany od značky TRUE FITNESS sú rozdelené do viacerých línií, čo umožňuje poskytnúť našim zákazníkom rôzne kvalitatívne, dizajnové a cenové úrovne. V ponuke nájdete všetky dobre známe pevné aj polohovateľné lavičky, drepovacie a silové stojany a klietky, stojany na odkladanie náčinia a všetko potrebné pre dobré moderné fitness centrum. 

KOTÚČOVÉ ZARIADENIA

Portfólio silových zariadení značky TRUE FITNESS ideálne dopĺňa jedinečná línia COMPOSITE STRENGTH. Jedná sa o 3 špeciálne PLATE LOADED zariadenia s technológiou Composite Motion®, ktoré sú na svetovom fitness trhu jedinečné. Vďaka špeciálnej biomechanike ponúkajú súčasný pohyb viacerých častí daného zariadenia, čím sa dosiahne podstatne intenzívnejšie precvičenie svalových partií, či prípadné zvýšenie spaľovania kalórií. Portfólio silových kotúčových zariadení je doplnené o ďalšie tri PLATE LOADED stanovištia zamerané na chrbtové svalstvo a dolné končatiny. 

FUNKČNÝ TRÉNING

Funkčný tréning je v dnešnej dobe popri bežnom fitness cvičení jednou z najobľúbenejších posilňovacích aktivít, a preto v ponuke od TRUE FITNESS nechýbajú ani tieto zariadenia. Či už sú to kladkové systémy z línie FUNCTIONAL TRAINERS na precvičenie celého tela alebo jednotlivých partií, alebo statické konštrukcie z línie ATLAS poskytujúce rôzne možnosti cvičenia s vlastnou váhou alebo funkčnými pomôckami. Vďaka produktom značky TRUE FITNESS dokážete Vaše fitness centrum zmodernizovať a zatraktívniť podľa najnovších svetových trendov. Jedinečnými produktmi v portfóliu zariadení na funkčný tréning sú špeciálne konštrukcie na strečing z línie STRETCH CAGES, vďaka ktorým viete výrazne zvýšiť mobilitu Vašich svalov a kĺbov, a tak predchádzať možným zraneniam. Týmito zariadeniami viete odlíšiť svoje fitness centrum od konkurencie a poskytnúť tak svojim zákazníkom vysoký štandard na úrovni svetových fitness centier. 

Prehrať video
MÁTE ZÁUJEM O ZARIADENIA Z NÁŠHO PORTFÓLIA? KONTAKTUJTE NÁS

Fitness zariadenia svetových značiek

Výhradný ditribútor renomovaných svetových výrobcov komerčných a domácich fitness zariadení, športových podláh, fitness doplnkov a pomôcok pre Slovensko a Českú republiku.
logo pro fitness group