freemotion kardio profitness

FREEMOTION POSILŇOVACIE ZARIADENIA

freemotion epic zariadenia

EPIC TEHLIČKOVÉ ZARIADENIA

freemotion epic zariadenia

V ultra elegantnej línii tehličkových “SELECTORIZED” fitness zariadení FREEMOTION nájdete 19 silových stanovíšť. Tieto Vám ponúkajú vysoký komfort cvičenia vďaka ergonomickým opierkam s ideálnou tvrdosťou a správnou biomechanikou pohybových častí každého zariadenia. Vďaka nim dokáže na každom stanovišti odcvičiť aj neskúsený cvičenec a to bez pomoci osobného trénera, alebo iného dozoru, či vrcholový športovec, ktorý potrebuje podávať tie najlepšie výkony. Každý pohyb je zameraný na určitú svalovú partiu a vďaka viacerým možnostiam nastavenia opierok a sedacích častí si svoje pohodlie pre optimálny pohyb dokáže nájsť úplne každý. 9 z týchto 19 stanovíšť je zameraných na vrchnú časť tela, rovnomerne rozložených medzi hrudnú časť a chrbtové svalstvo, paže a ruky. 7 na spodnú časť – nohy a zadok. A ďalšie 3 na veľmi dôležitú časť, pre zosilňovanie stredu Vášho tela, ako sú priame a šikmé brušné svaly a spodné chrbtové svalstvo.

EPIC KOTÚČOVÉ ZARIADENIA

Posilňovacie zariadenia FREEMOTION z línie EPIC sú optimálne doplnené o ďalšie 3 kotúčové PLATE LOADED zariadenia, zamerané na posilňovanie svalových partií dolných končatín. Základný rozdiel medzi tehličkovými a kotúčovými posilňovacími zariadeniami nie je len pri zmene obtiažnosti, ale aj v biomechanickom prevedení. Zatiaľ čo tehličkové sú sprevodované kladkami, odpor záťaže pri kotúčových pôsobí cez “páku”, na ktorej opačnom konci sú priamo naložené kotúčové závažia. Vďaka tomu prichádza k inému pocitu pri cvičení rovnakej svalovej partie, čo prináša ďalšie plusy návštevníkom Vášho fitness centra.

freemotion epic línia
freemotion epic línia
freemotion epic línia
freemotion epic línia
profesionálne 3D vizualizácie

Fitness zariadenia svetových značiek

Výhradný ditribútor renomovaných svetových výrobcov komerčných a domácich fitness zariadení, športových podláh, fitness doplnkov a pomôcok pre Slovensko a Českú republiku.
logo pro fitness group