freemotion kardio profitness

FREEMOTION GENESIS KLADKOVÉ ZARIADENIA

GENESIS DUAL CABLE CROSS / GENESIS / GENESIS DS

GENESIS DUAL CABLE CROSS

FREEMOTION GENESIS ZARIADENIA

Posilňovacie zariadenie GENESIS DUAL CABLE CROSS predstavuje “all in one” na extrémne vysokej úrovni. Cvičenie pomocou kladiek a káblov s vysokou možnosťou variácie závaží a odporu je dnes veľmi populárne a patrí do súčasných trendov funkčného cvičenia a posilňovania. Veľmi jednoduchá a ľahká manipulácia dvoch od seba nezávislých polohovateľných a rotačných ramien (každé z nich ponúka viac ako 100 unikátnych polôh) umožňujúcich pohyb takmer bez obmedzení, rovnako tak dva nezávislé stĺpce so závažím (108,8 kg na každú stranu!) a viac ako dostatočná dĺžka káblov (246,3 cm pre každé rameno) robia z neho jedno z najlepších multifunkčných zariadení na svetovom fitness trhu. Užívateľom definovaná dráha pohybu vyhovuje každej úrovni zdatnosti a každej veľkosti a umožňuje precvičiť všetky svalové partie bez akýchkoľvek obmedzení. Vďaka rýchlej a ľahkej manipulácii GENESIS DUAL CABLE CROSS umožňuje veľmi rýchly a plynulý prechod medzi jednotlivými cvikmi a jeho unikátny dizajn ho robí prístupným aj pre invalidné vozíky vďaka čomu je veľmi vhodným vybavením aj pre fyzioterapeutov a rehabilitačné zariadenia. Navyše je snáď snom každého dobrého osobného trénera, pretože umožňuje jeho klientom postupovať od veľmi jednoduchých až po skutočne zložité cvičenia a trénerom vďaka dvom nezávislým ramenám a dvom stĺpcom závažia umožňuje aj tréning dvoch ľudí naraz v tom istom čase. Toto zariadenie by jednoducho nemalo chýbať v každom dobrom fitness centre, zároveň je veľmi vhodným riešením pre hotely či domácnosti pre jeho priestorovú nenáročnosť.

GENESIS línia

V produktovej línii GENESIS nájdete ďalších 16 káblových stanovíšť, ktoré sú zamerané na precvičenie jednej svalovej partie. Vďaka dvom od seba nezávislým ramenám si vie každý užívateľ zvoliť dráhu pohybu aká mu vyhovuje, resp. precvičiť danú svalovú partiu viacerými spôsobmi. Tieto zariadenia sú veľmi vhodným doplnením štandardných posilňovacích stanovíšť, ktoré výrazne spestria tréningové možnosti návštevníkov Vášho fitness centra. Neponúkajú však len jeden statický pohyb, ale práve variáciu pohybov, ktorú ocenia hlavne skúsení cvičenci. To ale neznamená, že nie sú vhodné pre začiatočníkov. Práve naopak, aj neskúsený návštevník Vášho fitness centra si vďaka znázorneným obrázkom dokáže zacvičiť bez akýchkoľvek problémov aj bez pomoci odbornej asistencie. Pokročilí užívatelia ocenia voľnosť pohybu ramien a káblov a s použitím fantázie dokážu každé jedno zariadenie GENESIS využívať viacerými spôsobmi.

freemotion genesis dual cable cross g624

GENESIS DUAL CABLE CROSS

GENESIS DS línia

Línia GENESIS DS sú duálne posilňovacie fitness zaradenia, čo predstavuje možnosť precvičenia dvoch rôznych svalových partií na jednom stanovišti. Vďaka týmto viete poskytnúť svojim užívateľom kompaktnejší tréning na podstatne menšom priestore. To rieši mnohé problémy, keď je na úkor menšieho priestoru potrebné vynechať alebo odobrať niektoré stanovištia. Vďaka zariadeniam GENESIS DS vieme tento problém jednoducho vyriešiť a poskytnúť tak stále vysoký komfort pre kvalitný tréning. Sú veľmi obľúbenou voľbou pre menšie fitness centrá a hotely. Rovnako tak pre zóny a gymy so zameraním na funkčné tréningy, hlavne vďaka dvom nezávislým ramenám a dĺžke káblov, čo ponúka možnosti pestrých tréningov. Veľkou výhodou sú dva nezávislé stĺpce so závažím, čo umožňuje používať tieto zariadenia aj dvom užívateľom naraz.

Fitness zariadenia svetových značiek

Výhradný ditribútor renomovaných svetových výrobcov komerčných a domácich fitness zariadení, športových podláh, fitness doplnkov a pomôcok pre Slovensko a Českú republiku.
logo pro fitness group