pfg

NAŠE MOŽNOSTI

Vďaka širokej škále produktov nášho portfólia a bohatým osobným skúsenostiam v oblasti zariaďovania fitness centier naša spoločnosť Pro-Fitness Group s.r.o. ponúka. Kvalitné profesionálne zariadenia pre všetky druhy fitness a wellness tréningov, ale aj všetky technické riešenia pre prípravu kompletného projektu fitness centra akéhokoľvek typu. Popri zariadeniach na cvičenie sú to fitness podlahy, doplnky a pomôcky na cvičenie, overený a výhodný software, všetky technické riešenia pre prípravu zázemia a samozrejme príprava projektu pomocou vysokokvalitnej 3D vizualizácie.

FITNESS ZARIADENIA SVETOVÝCH ZNAČIEK

V našej ponuke nájdete prevažne len komerčné fitness zariadenia, čo znamená zariadenia vhodné pre verejné komerčné fitness centrá. Avšak čoraz viac dodávame tieto zariadenia aj do domácností. Vytvárame tak podmienky pre domáce cvičenie na profesionálnej úrovni za dostupných cenových podmienok. Široká škála produktových línií a rôznorodé úrovne našich zariadení nám dávajú veľké možnosti. Vďaka čomu vieme uspokojiť potreby rôznych typov zákazníkov. Od lacnejších a jednoduchších línií, až po super luxusné zariadenia s nádhernými dizajnmi. Prispôsobiteľné farebné možnosti a veľká variabilita robí našu spoločnosť skutočne unikátnou na našom trhu. Sme výhradným distribútorom viacerých svetových značiek pre Slovensko a Českú republiku. V našej ponuke nájdete viac ako 650 druhov komerčných fitness zariadení. Vďaka tomu vieme našim zákazníkom ponúknuť unikátny obsah aj v prípade skutočne špecifických požiadaviek. Vďaka prijateľným cenovým možnostiam vieme navrhnúť a zariadiť aj domáce fitness centrum s komerčnými zariadeniami za neporovnateľne nižšie ceny ako konkurenčné značky. Vy tak môžete získať kvalitu, na akú ste zvyknutý z trénovania vo Vašom obľúbenom fitness centre. Okrem extra širokej ponuky nových komerčných zariadení máme v ponuke aj repasované zariadenia vo vysokej kvalite za podstatne nižšie ceny v porovnaní s ich pôvodnou cenou. Povedzte nám svoje predstavy a my pre Vás pripravíme takú ponuku, s ktorou budete určite spokojný. 

ŠPORTOVÉ PODLAHY

fitness centrá

V dnešnej dobe, tak ako na kvalitu posilňovacích zariadení sa kladie veľký dôraz aj na kvalitu podlahy, ktorá okrem funkčných vlastností skvele dotvára dizajn fitness centra. Svetová špička v športových a fitness podlahách (PAVIGYM) ponúka takmer neobmedzené možnosti pre všetky typy športových sál a úrovní fitness centier vo veľkej dizajnovej a funkčnej škále. Či už je to puzzle systém, lepená gumená podlaha v dlhých pásoch, alebo vinylová podlaha v krásnom dizajne, všetky tieto spĺňajú najvyššie kvalitatívne kritériá a skvele dotvárajú dizajn a farebnosť fitness centra. Ekonomickejšou verziou sú podlahy PFG v rôznych hrúbkových variantoch z recyklovanej gumy, vhodné ako pre všeobecné fitness priestory, tak aj pre sály pre funkčný tréning a crossfit.

FITNESS DOPLNKY / POMÔCKY / ČINKY

Bez vhodných fitness doplnkov a pomôcok si dnešné fitness centrá ani nevieme predstaviť. Čoraz viac sú používané pomôcky na core tela, regeneračné pomôcky ako sú masážne valce a masážne pištole, odporové gumy a expandre. Všetky tieto a mnohé ďalšie nájdete v našej ponuke.

SOFTWARE PRE FITNESS CENTRÁ

FITNESS CENTRÁ

Jednou z dôležitých súčastí fitness centra je aj kvalitný software. Tento software bol špeciálne navrhnutý práve pre fitness centrá, ponúka veľmi prehľadnú evidenciu Vašich zákazníkov, či už jednorázových vstupov, štandardných permanentiek, alebo klubových členstiev na báze čipových kariet. Samozrejmosťou je aj skladová evidencia a predaj doplnkov a iných tovarov na bare. Jednoduché a intuitívne ovládanie zabezpečí prehľad a poriadok Vo vašej kase.

3D VIZUALIZÁCIE / NAVRHOVANIE PRIESTOROV

Naším cieľom pri príprave projektov je priniesť zákazníkovi taký produkt, s ktorým bude stotožnený od prvej chvíle. Vďaka naším schopnostiam a možnostiam prinášame ku každému projektu aj 3D vizualizácie, ktoré zodpovedajú realite. Týmto spôsobom môže zákazník dopredu vidieť, ako jeho fitness centrum môže vyzerať, a tak sa vyhne pravdepodobným estetickým problémom pri samotnej realizácii projektu. Nepripravujeme len rozloženie fitness zariadení v priestore, venujeme sa aj celkovému dizajnu, ktorý je taktiež veľmi dôležitý. Navrhujeme aj zázemie fitness centra vrátane šatní, vstupov a šport baru.

TECHNICKÉ RIEŠENIA

Rovnako ako software zabezpečujeme aj ostatné technické riešenia, ktoré sú súčasťou každého projektu. Veľmi dôležitým faktorom v každom fitness je príjemné prostredie, ktoré určite závisí od čistého vzduchu a jeho teploty. Vzduchotechnika pre športoviská a fitness centrá je relatívne nákladná položka, bez ktorej však nie je možné dosiahnuť požadovaný komfort. Ďalším elementom je kvalitné ozvučenie a osvetlenie. Samozrejme nechýbajú šatňové a skrinkové systémy a riešenia pre športový fitness bar. S nami sa nemusíte obávať, že by ste na niečo zabudli, Váš projekt pripravíme od A po Z, myslíme absolútne na všetko.

Fitness zariadenia svetových značiek

Výhradný ditribútor renomovaných svetových výrobcov komerčných a domácich fitness zariadení, športových podláh, fitness doplnkov a pomôcok pre Slovensko a Českú republiku.
logo pro fitness group