PROFESIONÁLNE 3D VIZUALIZÁCIE

profesionálne 3D vizualizácie. Ku každému projektu, bez ohľadu na jeho veľkosť, Vám radi pripravíme profesionálnu 3D vizualizáciu, aby ste mali dokonalú predstavu o Vašom projekte. Môžete vidieť všetky detaily, ako bude Váš priestor vyzerať, či už sa jedná o jedno zariadenie u Vás doma v obývačke, alebo veľké komerčné fitness centrum.  

Ku každému projektu, bez ohľadu na jeho veľkosť, Vám radi pripravíme profesionálnu 3D vizualizáciu, aby ste mali dokonalú predstavu o Vašom projekte. Môžete vidieť všetky detaily, ako bude Váš priestor vyzerať, či už sa jedná o jedno zariadenie u Vás doma v obývačke, alebo veľké komerčné fitness centrum. Vďaka vizualizácii získate dokonalý prehľad a vyvarujete sa prípadným komplikáciám, ktoré by mohli vzniknúť pri ukladaní či rozmiestnení zariadení pri ich inštalácii. Dlhoročné skúsenosti a množstvo projektov na ktorých sme sa osobne podieľali sú našou veľkou výhodou aj pri samotnom výbere zariadení a ich rozložení v priestore. Rozloženie a výber zariadení je pri väčších projektoch veľmi dôležité a bez kvalitnej vizualizácie a odborného poradenstva veľmi komplikované. Okrem samotnej vizualizácie sa dôkladne venujeme aj týmto činnostiam, preto vyberáme také zariadenia, ktoré spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Dbáme na dôkladné priestorové rozloženie tak, aby bolo všetko usporiadané pre vysoko komfortné cvičenie. Všetky vizualizácie robíme v špičkovom programe, ktorý sa používa aj v modernej architektúre, čoho výsledkom je vizualizácia ktorá zodpovedá reálnemu stavu po inštalácii nami dodávaných zariadení. Vo vizualizácii dokonale vidíte aj voľný priestor okolo zariadení a každý jeden detail, zariadenia ladíme s interiérovým dizajnom, ktorý Vám vieme rovnako navrhnúť. Pri vizualizáciách sa vieme zamerať nie len na samotnú cvičiacu plochu, ale aj na zázemie, teda šatne, vstupné priestory, či športový bar a sedenie. Zverte sa do rúk profesionálom a my Vám garantujeme vysokú spokojnosť našich služieb.

DOKONALÁ PREDSTAVA

profesionálne 3D vizualizácie

Ku každému projektu, bez ohľadu na jeho veľkosť, Vám radi pripravíme profesionálnu 3D vizualizáciu či 3D videoprezentáciu s walk-through videom. Získate tak dokonalú predstavu o Vašom plánovanom projekte.

FITNESS CENTRUM NA KĽÚČ

Využite naše služby a zabudnite na starosti. My sa postaráme o každý detail. Od zamerania priestoru, konzultácií pri stavbe alebo rekonštrukcii, cez grafické návrhy interiéru až po finálne navezenie a rozloženie všetkých zariadení. 

NAVRHUJEME KOMPLETNÉ PRIESTORY

profesionálne 3D vizualizácie

Máme dlhoročné skúsenosti s navrhovaním a zariaďovaním fitness centier. Naše know-how urýchli celý proces a ušetrí Vám zbytočne investované financie. Navrhujeme a zabezpečujeme dodanie celkového vybavenia fitness centier od športovej podlahy cez fitness zariadenia až po software, kamerové systémy, šatňové systémy, zrkadlá a všetky detaily.

Fitness zariadenia svetových značiek

Výhradný ditribútor renomovaných svetových výrobcov komerčných a domácich fitness zariadení, športových podláh, fitness doplnkov a pomôcok pre Slovensko a Českú republiku.
logo pro fitness group