gym80 fitness zariadenia

GYM 80

Nemecká spoločnosť Gym80, ktorá bola založená v roku 1980, je popredným výrobcom silových posilňovacích fitness zariadení. Všetky zariadenia sú vyrábané v Nemecku s prvotriednou kvalitou – MADE IN GERMANY! Neprestávajúca inšpirácia a prínos nových unikátnych GYM80 fitness zariadení dáva túto značku na popredné miesta vo svetovom rebríčku zariadení. História, tradícia a charakter je to, o čo pri tejto značke ide v prvom rade. Právoplatne sa pýši mottom – KING OF MACHINES. Sídlo spoločnosti, ako aj výrobná továreň sa nachádzajú už od roku jej založenia 1980 v samotnom srdci nemeckého Porúria – v Gelsenkirchene. Práve tu bol napísaný príbeh úplne nového štandardu kvality tréningu, na ktorom sa výrazne podieľala aj samotná legenda bodybuildingu – Arnold Schwarzenegger. Vďaka vynikajúcej biomechanike, legendárnej nemeckej precíznosti vo výrobe a navrhovaní a jasnému dizajnu, Gym80 prináša revolúciu v tréningu.

gym80 kardio zariadenia
GYM80 KARDIO ZARIADENIA
gym80 tehličkové zariadenia
GYM80 KLADKOVÉ ZARIADENIA
gym80 kotúčové zariadenia
GYM80 KOTÚČOVÉ ZARIADENIA
gym80 tehličkové zariadenia
GYM80 TEHLIČKOVÉ ZARIADENIA
gym80 lavičky stojany
GYM80 LAVIČKY / STOJANY
GYM80 FUNKČNÝ TRÉNING
gym80 mobility cube
GYM80 MOBILITY QUBE
gym80 med80
GYM80 MED 80
gym 80 king of machines
gym80 made in germany

GYM 80 PLATE LOADED

Najširšia ponuka “plate loaded “ kotúčových nakladacích strojov na trhu

PERSONALIZÁCIA FITNESS ZARIADENÍ

Gym80 je okrem vysokej kvality svojich fitness zariadení jedinečná aj v tom, že ponúka zákazníkom neobmedzené možnosti dizajnov. Či už sú to akékoľvek farby a dokonca aj rôzne povrchové úpravy rámov a všetkých kovových častí, alebo rôzne materiály a vzory vysokokvalitných čalúnení s možnosťou vyšitia vlastného loga. S Gym80 viete dosiahnuť unikátny dizajn a prevedenie, aké neponúka žiadna iná značka. 

Prehrať video
MÁTE ZÁUJEM O ZARIADENIA Z NÁŠHO PORTFÓLIA? KONTAKTUJTE NÁS

Fitness zariadenia svetových značiek

Výhradný ditribútor renomovaných svetových výrobcov komerčných a domácich fitness zariadení, športových podláh, fitness doplnkov a pomôcok pre Slovensko a Českú republiku.
logo pro fitness group