Naše značky

Ponuka našich značiek je zostavená tak, aby sme boli schopní reagovať na akékoľvek požiadavky zákazníka a pripraviť tak ponuku, ktorá bude spĺňať všetky očakávania. Do nášho portfólia sme dôsledne vybrali značky, ktoré sú viac ako konkurencie schopné, nielen čo sa týka portfólia, ale aj cien. Výhradne zastupujeme značky zvučných svetových mien vo fitness oblasti a obsah produktov, ktorý ponúkame je skutočne unikátny. Iba u nás nájdete najširšiu ponuku svetových fitness zariadení. S pomedzi silových fitness zariadení disponujeme jednoznačne najväčšou ponukou “PLATE LOADED” zariadení, kompletným portfóliom silových tehličkových zariadení, všetkých druhov lavičiek, stojanov, konštrukcií na funkčný tréning a samozrejme aj kardio zariadení od štyroch rôznych svetových výrobcov. Toto všetko je podporené vysokokvalitnými polyuretánovými činkami a závažiami za bezkonkurenčné ceny a samozrejme nechýbajú ani fitness podlahy. K tomu ponúkame skvelý výber fitness doplnkov a pomôcok potrebných na cvičenie, ktoré sú rovnako nevyhnutné pri pestrosti tréningov. 

Najširšia Ponuka Svetových Fitness zariadení

V našej ponuke nájdete najširšie portfólio fitness zariadení a služieb na Slovensku a v Českej republike

Viac ako 650 fitness zariadení v ponuke 

GYM 80

Nemecká spoločnosť Gym80, ktorá bola založená v roku 1980, je popredným výrobcom silových posilňovacích zariadení. Všetky zariadenia sú vyrábané v Nemecku s prvotriednou kvalitou – MADE IN GERMANY! Neprestávajúca inšpirácia a prínos nových unikátnych zariadení dáva túto značku na popredné miesta vo svetovom rebríčku. História, tradícia a charakter je to, o čo pri tejto značke ide v prvom rade. Právoplatne sa pýši mottom – KING OF MACHINES. Sídlo spoločnosti, ako aj výrobná fabrika sa nachádzajú už od roku jej založenia 1980 v samotnom srdci nemeckého Porúria, v Gelsenkirchene. Práve tu bol napísaný príbeh úplne nového štandardu kvality tréningu, na ktorom sa výrazne podieľala aj samotná legenda bodybuildingu Arnold Schwarzenegger. Vďaka vynikajúcej biomechanike, legendárnej nemeckej precíznosti vo výrobe a navrhovaní a jasnému dizajnu Gym 80 prináša revolúciu v tréningu.

FREEMOTION

Jedným z hlavných “prvkov” americkej značky FREEMOTION je inovácia. Iba vďaka inováciám máte možnosť dostať sa na popredné priečky svetových fitness zariadení. Spoločnosti FREEMOTION sa to podarilo a to nielen jedenkrát. Ako prvá prišla na trh so silovým tréningom založenom na kladkových systémoch pomocou káblov, rovnako tak ako prvá predstavila Incline Trainer a prvý simulátor cestného stacionárneho bicykla. To je dôvod, prečo je značka FREEMOTION súčasťou spoločnosti ICON Health and Fitness – najväčšieho svetového výrobcu fitness zariadení so 40 ročnou tradíciou. Dá sa povedať, že spoločnosť Freemotion inováciami žije každý deň. Najnovším trendom a zámerom spoločnosti FREEMOTION je priniesť užívateľovi dokonalý zážitok z cvičenia na kardio zariadeniach pomocou 22″ HD displejov a špeciálne vyvinutého fitness programu iFit, ktorý ponúka viac ako 16-miliónov km zmapovaných trás zo všetkých 7 kontinentov. Tieto boli konzultované a pripravované spolu s poprednými špičkovými olympionikmi, atlétmi a turistickými sprievodcami z celého sveta. Takúto unikátnu možnosť neponúka žiadny iný výrobca fitness zariadení.

TRUE FITNESS

Americká značka TRUE FITNESS, ktorá bola založená v roku 1981 je veľmi obľúbenou značkou na celom americkom kontinente. My máme tú česť zastupovať túto značku a predstaviť ju zákazníkom na našom trhu. Už samotný názov napovedá, že sa jedná o pravdivé / skutočné fitness zariadenia, to znamená maximálnu spoľahlivosť, na ktorej si značka najviac zakladá. Špecifickou záležitosťou v portfóliu značky TRUE FITNESS sú produkty z línie FLEXIBILITY, na ktorých je možné vykonávať špecifické strečingové cvičenia, ktoré Vám pomôžu zlepšiť mobilitu a znížiť riziko zranenia počas tréningu. Ďalšou sú zariadenia z línie COMPOSITE STRENGTH, ktoré poskytujú integráciu funkčných cvičení pomocou kontrolovaných pohybov pre bezpečnejší a efektívnejší tréningový zážitok, pri ktorom sa súčasne zapájajú viaceré svalové skupiny na efektívnejšie spaľovanie kalórií.

BH FITNESS

Vznik značky sa datuje až do roku 1909, kedy sa na jej založení podieľala trojica bratov s podnikateľským duchom a za ktorou stál zrod jednej z cyklistických ikon. Táto španielska značka sa spočiatku etablovala medzi poprednými výrobcami bicyklov, neskôr sa postupne pod vplyvom trhu preorientovala na fitness zariadenia. Dnes má v ponuke okrem širokého spektra komerčných a svetových fitness zariadení aj pestrú škálu fitness produktov na domáce použitie. 

BODY TONE

Španielsky výrobca fitness zariadení s viac ako 20 ročnou históriou. Pri výrobe svojich zariadení používa výhradne prvotriedne materiály čím je zabezpečená vysoká kvalita finálnych produktov. Portfólio značky obsahuje moderné kardio zariadenia, tehličkovú líniu SELECTORIZED EVOLUTION, lavičky, stojany, kladkové multifunkčné veže. Veľmi obľúbenou je línia kotúčových – voľnováhových zariadení SOLID ROCK. 

PAVIGYM

Keď sa povie fitness podlaha každému, kto sa orientuje v tejto oblasti automaticky napadne značka PAVIGYM. Táto je popredným výrobcom a inovátorom v oblasti podláh a interaktívnych riešení pre globálny fitness priemysel. PAVIGYM je známa ako svetová No.1 pre športové a fitness podlahy a pre svoju jedinečnú interaktívnu radu – PRAMA. Vďaka najvyššej možnej kvalite si každý typ zákazníka môže vychutnať zážitky z tréningu so zlatým štandardom. Za silou a kvalitou značky stojí viac ako 120-členný tím zo sídlom spoločnosti v Alicante v Španielsku, ktorá má zastúpenie v 93 krajinách po celom svete. Kvalita produktov PAVIGYM poskytuje najlepšiu kombináciu rôznych typov športových a fitness podláh, interaktívnych technológií a inšpiratívnych návrhov, vďaka ktorým posúva možnosti pre športovcov na úplne inú úroveň.

THERAGUN

Produkty tejto značky sú skutočne unikátnymi a prelomovými produktami v oblasti športovej masáže a regenerácie. Originálne perkusné terapeutické zariadenie, ktoré je podporené viac ako desaťročím výskumu a vývoja spĺňa zatiaľ najvyspelejšiu technológiu. Všetky zariadenia THERAGUN sú extrémne tiché a veľmi výkonné. Masáž pomocou masážnej pištole Theragun sa dostáva o 60% hlbšie do svalu, a tak dosahuje podstatne efektívnejšie výsledky.

SVELTUS

Sveltus je inovatívna fitness spoločnosť so sídlom vo Roche-la-Molière vo Francúzsku s viac ako 25 ročnou históriou. Jedná sa o poprednú značku a výrobcu fitness a wellness produktov. V portfóliu značky Svetlus nájdete aj jeden z unikátnych patentovaných produktov Elastiband® (odporová guma z možnosťou viacerých úchopov) a okrem toho samozrejme aj mnoho ďalších populárnych fitness pomôcok vhodných pre komerčné aj domáce použitie. Zastúpenie spoločnosti Sveltus nájdete vo viac ako 30 krajinách sveta. 

ZIVA

Spoločnosť ZIVA vznikla v roku 2008 a už od jej vzniku prišla s jasným cieľom a to ponúkať prvotriedne a vysokokvalitné výrobky s inšpiratívnym dizajnom a precíznym prevedením. V portfóliu tejto značky nájdete vysokokvalitné činky všetkých druhov v prvotriednom polyuretánovom prevedení, ktoré zabezpečuje ich dlhodobú životnosť a odolnosť voči poškodeniu. Vďaka vysokokvalitným materiálom si môžete byť istý, že všetky produkty značky ZIVA vydržia bez známok opotrebenia a poškodenia dlhé roky aj pri extrémne častom používaní. Nie sú to však len činky, kotúče a ostatné typy závaží, ale aj olympijské osky rôznych rozmerov, či pomôcky na funkčný tréning. Vďaka týmto viete vybaviť svoje fitness centrum na skutočne modernej a funkčnej úrovni a zladiť do jedného štýlu s brandom ZIVA. Spoločnosť ZIVA okrem komerčnej úrovne svojich činiek a závaží ponúka aj domácu líniu, jedná sa o prvotriedne prevedenie s pogumovanou povrchovou úpravou.

Fitness zariadenia svetových značiek

Výhradný ditribútor renomovaných svetových výrobcov komerčných a domácich fitness zariadení, športových podláh, fitness doplnkov a pomôcok pre Slovensko a Českú republiku.
logo pro fitness group