fitness podlaha pavigym

PAVIGYM

Svetová No.1 pre športové a fitness podlahy

Keď sa povie fitness podlaha každému, kto sa orientuje v tejto oblasti, automaticky napadne značka PAVIGYM. Táto je popredným výrobcom a inovátorom v oblasti podláh a interaktívnych riešení pre globálny fitness priemysel. PAVIGYM je známa ako svetová No.1 medzi športovými a fitness podlahami a aj pre svoju jedinečnú interaktívnu radu – PRAMA. Vďaka najvyššej možnej kvalite si každý typ zákazníka môže vychutnať zážitky z tréningu so zlatým štandardom. Za silou a kvalitou značky stojí ako 120-členný tím zo sídlom spoločnosti v Alicante v Španielsku so zastúpením v 93 krajinách po celom svete. Kvalita produktov PAVIGYM poskytuje najlepšiu kombináciu rôznych typov športových a fitness podláh, interaktívnych technológií a inšpiratívnych návrhov, vďaka ktorým posúva možnosti pre športovcov na úplne inú úroveň.

NAJŠIRŠIE PORTFÓLIO ŠPORTOVÝCH PODLÁH

fitness podlaha pavigym

V našej ponuke nájdete podlahy pre všetky typy fitness zón. Podlahy na univerzálne použitie, umelé trávnaté koberce, vynilové “drevené” podlahy, špeciálne podlahy na silový tréning, akustické podlahy, tatami …

Podlahy Pavigym sú vyrobené z nepriepustnej neporéznej panenskej gumy. Sú antibakteriálne a ľahko sa čistia. Považujú sa za najhygienickejšie na trhu, zabraňujú tiež hromadeniu nepríjemného zápachu.

Prehrať video
MÁTE ZÁUJEM O ZARIADENIA Z NÁŠHO PORTFÓLIA? KONTAKTUJTE NÁS
pavigym fitness podlaha

Fitness zariadenia svetových značiek

Výhradný ditribútor renomovaných svetových výrobcov komerčných a domácich fitness zariadení, športových podláh, fitness doplnkov a pomôcok pre Slovensko a Českú republiku.
logo pro fitness group