SOFTWARE PRE FITNESS CENTRÁ

Jednou z veľmi dôležitých súčastí fitness centra je aj kvalitný softvér. Vďaka nemu môžete získať dokonalý prehľad o pohybe a návštevnosti Vašich zákazníkov, ako aj o predaji doplnkového tovaru na Vašom fitness bare. Jednoduché a intuitívne ovládanie Vám zabezpečí dokonalý prehľad a poriadok v evidencii klientov.

Tento softvér bol špeciálne navrhnutý a postupne zveľaďovaný práve pre potreby fitness centier a iných fitness či wellness zariadení. Ponúka veľmi prehľadnú evidenciu Vašich zákazníkov, či už jednorázových vstupov, štandardných permanentiek, alebo klubových členstiev. Systém funguje na báze bezkontaktných kariet s RFID čipom, alebo prostredníctvom predtlačených čiarových kódov. Veľkou výhodou tohto softvéru je jeho veľmi jednoduchá a prehľadná obsluha. Umožňuje registráciu a evidenciu zákazníkov bez obmedzenia. Zákazníkom môžete priradiť akýkoľvek typ členstva, či už je jednorázový vstup, alebo časovo či počtom vstupov ohraničená permanentka. Každý zákazník má svoj vlastný profil, v ktorom máte možnosť sledovať jeho históriu návštevnosti, nákupov, alebo typu členstiev. Všetky detaily, či už sa jedná o počty vstupov, časové ohraničenie, cenu a pod., si volíte sami podľa svojich predstáv a potrieb. 

Súčasťou softvéru je aj pokladňa so štandardnými funkciami, ako sú všetky typy predajov, evidencia peňazí, uzávierky, prehľad úhrad faktúr, vklady a výbery hotovosti a pod. Zároveň ponúka možnosť sledovania dochádzky Vašich zamestnancov. Systém umožňuje prijímať a vydávať tovar, sledovať skladové množstvá, jeho súčasťou sú aj inventúry. Užívatelia tohto programu ocenia aj možnosť predaja netovarových produktov, teda služieb, napr. tréningy osobných trénerov, príp. minúty v soláriu a pod. Dokonca aj evidenciu kľúčikov rozdelenú na mužské, ženské, či univerzálne. 

Program je možné prepojiť s fiškálnymi tlačiarňami a pokladňami pripojených na systém eKasa. Samozrejmosťou sú aj platobné terminály pre platby kartami.   

fitness software

VIAC INFORMÁCIÍ VÁM RADI POSKYTNEME TELEFONICKY NA TEL. ČÍSLE +421 911 113 060 ALEBO CEZ NÁŠ KONTAKTNÝ FORMULÁR. 

Fitness zariadenia svetových značiek

Výhradný ditribútor renomovaných svetových výrobcov komerčných a domácich fitness zariadení, športových podláh, fitness doplnkov a pomôcok pre Slovensko a Českú republiku.
logo pro fitness group