freemotion kardio profitness

FREEMOTION LAVIČKY / STOJANY

EPIC línia

EPIC LAVIČKY A STOJANY

Moderný dizajn a vysoký komfort. Takto by sme mohli označiť všetky lavičky a stojany z línie EPIC. Variácia pri polohovaní lavičiek umožňuje každému užívateľovi zvoliť si polohu podľa svojich potrieb a tak vykonávať všetky svoje obľúbené cviky bez obmedzení. Všetky lavičky a stojany okrem moderného dizajnu a vysokého komfortu ponúkajú perfektnú stabilitu, čo Vám pri cvičení dodáva ešte väčší pocit istoty aj pri vykonávaní tých najnáročnejších cvikov.

freemotion lavičky a stojany
freemotion lavičky a stojany

EPIC SILOVÉ KLIETKY

Značka FREEMOTION má vo svojom portfóliu 3 typy silových klietok, vhodných pre všetky typy silových tréningov a vyznávačov ťažkých váh. Základnou výbavou týchto klietok sú multipolohovateľné držiaky na olympijskú činku pri drepoch alebo iných tlakových cvikoch, hrazdy a odkladacie polohovateľné “ramená” využívané hlavne pri mŕtvych ťahoch alebo bench press-e. Na relatívne malom priestore je možné odcvičiť komplexný tréning s použitím malého počtu náradia na cvičenie. Všetky tri typy silových klietok disponujú aj bočnými ostňami na odkladanie závaží, čo Vám zabezpečí poriadok vo Vašom fitness centre alebo gyme. 

Fitness zariadenia svetových značiek

Výhradný ditribútor renomovaných svetových výrobcov komerčných a domácich fitness zariadení, športových podláh, fitness doplnkov a pomôcok pre Slovensko a Českú republiku.
logo pro fitness group