Technické riešenia a Vzduchotechnika pre športoviská

TECHNICKÉ RIEŠENIA PROJEKTOV

Rovnako ako software zabezpečujeme aj ostatné technické riešenia, ktoré sú súčasťou každého projektu. Veľmi dôležitým faktorom v každom fitness je príjemné prostredie, ktoré určite závisí od čistého vzduchu a jeho teploty. Vzduchotechnika pre športoviská a fitness centrá je relatívne nákladná položka, bez ktorej však nie je možné dosiahnuť požadovaný komfort. Ďalším elementom je kvalitné ozvučenie a osvetlenie. Samozrejme nechýbajú šatňové a skrinkové systémy a riešenia pre športový fitness bar. S nami sa nemusíte obávať, že by ste na niečo zabudli, Váš projekt pripravíme od A po Z, myslíme absolútne na všetko.

Dokonalá vzduchotechnika, unikátne a profesionálne  technické riešenia pre dokonaly komfort pre všetky športoviská a fitness centrá na slovensku.

Technické riešenia a Vzduchotechnika pre športoviská

VIAC INFORMÁCIÍ O TECHNICKÝCH RIEŠENIACH VÁM RADI POSKYTNEME TELEFONICKY NA TEL. ČÍSLE +421 911 113 060 ALEBO CEZ NÁŠ KONTAKTNÝ FORMULÁR. 

Fitness zariadenia svetových značiek

Výhradný ditribútor renomovaných svetových výrobcov komerčných a domácich fitness zariadení, športových podláh, fitness doplnkov a pomôcok pre Slovensko a Českú republiku.
logo pro fitness group