sveltus fitness a wellness

Sveltus je inovatívna fitness spoločnosť so sídlom vo Roche-la-Molière vo Francúzsku s viac ako 25 ročnou históriou. Jedná sa o poprednú značku a výrobcu fitness a wellness produktov. V portfóliu značky Svetlus nájdete aj jeden z unikátnych patentovaných produktov Elastiband® (odporová guma z možnosťou viacerých úchopov) a okrem toho samozrejme aj mnoho ďalších populárnych fitness pomôcok vhodných pre komerčné aj domáce používanie. Zastúpenie spoločnosti Sveltus nájdete vo viac ako 30 krajinách sveta. sveltus fitness a wellness

SVELTUS

Sveltus je inovatívna fitness spoločnosť so sídlom vo Roche-la-Molière vo Francúzsku s viac ako 25 ročnou históriou. Jedná sa o poprednú značku a výrobcu fitness a wellness produktov. V portfóliu značky Svetlus nájdete aj jeden z unikátnych patentovaných produktov Elastiband® (odporová guma z možnosťou viacerých úchopov) a okrem toho samozrejme aj mnoho ďalších populárnych fitness pomôcok vhodných pre komerčné aj domáce používanie. Zastúpenie spoločnosti Sveltus nájdete vo viac ako 30 krajinách sveta.

FITNESS DOPLNKY A POMÔCKY

sveltus fitness a wellness

V portfóliu značky Svetlus môžete nájsť skutočne širokú škálu cvičebných pomôcok, vďaka ktorým si viete spestriť Váš tréning či už doma, alebo vo Vašom obľúbenom fitness centre. Portfólio produktov značky Svetlus zahŕňa skutočne bohatú ponuku pomôcok na funkčný tréning, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou aktuálnych moderných trendov. Či už sú to rôzne záťažové pomôcky ako vesty, alebo „bagy“, odporové gumy rôznych druhov a materiálov, pomôcky pre lepšiu regeneráciu ako masážne valce. Samozrejmosťou sú rôzne typy závaží, či už činky, kotúče alebo kettlebelly v rôznych prevedeniach. Portfólio tejto značky ideálne dopĺňajú aj pomôcky na yogu, takže veríme, že z tejto ponuky si dokáže vybrať skutočne každý, či už je to začiatočník alebo profesionálny športovec.  

SVELTUS PORTFÓLIO

ELASTIBAND  PLYOBOXY  FITLOPTY  KETTLEBELLY  ČINKY  ZÁŤAŽOVÉ VESTY  AEROBICKÉ SCHODÍKY  ŠVIHADLÁ BALANČNÉ POMÔCKY PODLOŽKY NA CVIČENIE  TRAMPOLÍNY  ADAPTÉRY   WALL BALL …

Prehrať video
MÁTE ZÁUJEM O ZARIADENIA Z NÁŠHO PORTFÓLIA? KONTAKTUJTE NÁS

Fitness zariadenia svetových značiek

Výhradný ditribútor renomovaných svetových výrobcov komerčných a domácich fitness zariadení, športových podláh, fitness doplnkov a pomôcok pre Slovensko a Českú republiku.
logo pro fitness group