bh fitness stroje

BH FITNESS

Vznik značky sa datuje až do roku 1909, kedy sa na jej založení podieľala trojica bratov s podnikateľským duchom a za ktorou stál zrod jednej z cyklistických ikon. Táto španielska značka sa spočiatku etablovala medzi poprednými výrobcami bicyklov, neskôr sa postupne pod vplyvom trhu preorientovala na fitness zariadenia. Dnes má v ponuke okrem širokého spektra komerčných zariadení rovnako pestrú škálu fitness produktov na domáce použitie. 

KARDIO ZARIADENIA

Kardio zariadenia od BH FITNESS sú rozdelené do 3 línií, rozlíšených podľa náročnosti na používanie, funkcií, dizajnu a konštrukčnej robustnosti. Najlepšou líniou a vlajkovou loďou v portfóliu kardio zariadení BH FITNESS je moderná línia MOVEMIA, ponúkajúca 5 základných kardio zariadení. Bežecký pás, eliptický trenažér, štandardný stacionárny bicykel a opierkový stacionárny bicykel sú vybavené veľkou 21″ dotykovou SMART konzolou vybavenou kvalitným rýchlym software-om s prístupom k širokému obsahu tréningov vo vysokom rozlíšení. Táto okrem skvelej ponuky pre užívateľov ponúka aj možnosť sledovania používania daného kardia zariadenia, čo je veľmi dôležitý ukazovateľ pre majiteľov fitness centier, ktorí si vďaka tomu vedia sledovať, ako často sa dané zariadenia používa a tak vhodne odhadnúť potrebu údržby a servisu. V ponuke od BH FITNESS môžete nájsť aj ďalšie dve línie kardio zariadení, SK LINE a LK LINE, ponúkajúcich tie isté druhy kardio zariadení, s jednoduchším dizajnom a menej náročnými konštrukciami na priestor v porovnaní s líniou MOVEMIA. Doplnené o veľmi obľúbený stepper či veslovací trenažér. Tieto sú veľmi vhodnou voľbou pre menšie fitness centrá či hotely, prípadne školy a domácnosti. 

TEHLIČKOVÉ ZARIADENIA

V ponuke tehličkových “SELECTORIZED” zariadení od BH FITNESS nájdete viac ako dostatočné množstvo stanovíšť zabezpečujúcich kompletné pokrytie všetkých svalových partií. Vďaka tejto širokej škále určite nie je problém vybrať to, čo je pre každé dobré fitness centrum potrebné. Tieto sú doplnené o ďalšie kladkové veže, stojany, drepovacie s silové klietky a samozrejme všetky pevné či polohovateľné lavičky. Najvyššia, najkvalitnejšia a dizajnovo najkrajšia línia obsahujúca 19 stanovíšť nesie rovnaký názov MOVEMIA ako pri kardio zariadeniach, vyznačuje sa elegantným dizajnom, výbornou funkčnosťou a biomechanikou. Druhá línia TR SERIES ponúkajúca 27 štandardných tehličkových stanovíšť, 9 kladkových veží, 14 lavičiek a 6 stojanov sa vyznačuje o niečo jednoduchším dizajnom, stále však s veľmi slušným štandardnom tréningových možností.

KOTÚČOVÉ ZARIADENIA

V BH FITNESS si dobre uvedomujú aktuálne trendy a potreby zákazníkov, preto ani v ich ponuke nesmú chýbať obľúbené pákové “PLATE LOADED” zariadenia s označením línie PL SERIES. Táto línia ponúka 12 stanovíšť a 2 silové “racky”, vďaka ktorým máte možnosť precvičenia všetkých svalových partií. Dostatočne silná konštrukcia, industriálny dizajn a kvalitná biomechanika ponúkajú slušnú kvalitu za pomerne dostupné ceny. Vďaka viacerým možnostiam farebných prevedení či už rámov alebo čalúnení si viete tieto zariadenia prispôsobiť podľa svojich potrieb a predstáv, či prípadne zladiť s ostatnými zariadeniami.

MÁTE ZÁUJEM O ZARIADENIA Z NÁŠHO PORTFÓLIA? KONTAKTUJTE NÁS

Fitness zariadenia svetových značiek

Výhradný ditribútor renomovaných svetových výrobcov komerčných a domácich fitness zariadení, športových podláh, fitness doplnkov a pomôcok pre Slovensko a Českú republiku.
logo pro fitness group