BODYTONE

Španielska spoločnosť a značka Bodytone datuje svoj vznik od roku 1996 a prvé prototypy fitness zariadení priniesla na trh už o dva roky neskôr. Behom krátkej doby sa jej podarilo úspešne adaptovať postupne na Európskom resp. svetovom fitness trhu a radí sa k širšej špičke svetových fitness výrobcov. Od roku 2010 sa pravidelne zo svojimi produktami zúčastňuje najväčšej európskej fitness výstavy FIBO. Od roku 2014 aj na najväčšej americkej fitness výstave IHRSA a o dva roky neskôr prezentuje svoje produkty aj pre ázijský trh na výstave China Sport Show v Šanghaji. Najväčší nárast a zároveň aj zmenu imidžu prináša rok 2017 vďaka čomu značka Bodytone naberá na ešte väčšej popuplarite.

Pri výrobe svojich zariadení používa výhradne prvotriedne materiály čím je zabezpečená vysoká kvalita ich finálnych produktov. V každom jednom smere pracujú špecialisti daného odvetvia, či už sa jedná o výrobný proces, montáž, finálnu úpravu produktov, či inštalácie softvérových riešení.
V spoločnosťi Bodytone je zamestnaných viac ako 50 športovo orientovaných špecialistov podporujúcich zdravý životný štýl. Týmto je pozitívne ovplyvnený faktor výroby s prihliadaním na reálne potreby svojich potencionálnych zákazníkov. V spolupráci s vrcholovými športovcami z rôznych odvetví tak vie ponúknuť profesionálne zariadenia pre väčšinu typov tréningov, či už sú to funkčný alebo silový tréning, cardio tréning, ale aj joga či pilates.  

KARDIO ZARIADENIA

Všetci dobre vieme, že kardiovaskulárna aktivita je jednou z najdôležitejších aktivít vôbec pre udržanie zdravotnej a fyzickej kondície na dobrej úrovni. Toto si dobre uvedomujú aj v spoločnosti Bodytone, ktorá dnes ponúka svoje kardio zariadenia na veľmi slušnej úrovni s použitím najnovších technológií, vďaka čomu dokáže konkurovať aj iným popredným svetovým výrobcom. Rovnako tak prihliada na potreby a možnosti všetkých typov zákazníkov, preto v ich ponuke nájdete kardio zariadenia s jednoduchými LED konzolami, ako aj s dotykovými LCD displejmi ponúkajúcimi moderné a motivačné tréningy. Samozrejmosťou sú bežecké pásy, najlepšie z nich s nosnosťou do 200 kg, eliptické trenažéry, štandardné ale aj opierkové stacionárne bicykle. Ako aj veľmi obľúbené „schody“, či veslovacie trenažéry, bezmotorové bežecké pásy či airbike-y, vďaka ktorým viete vybaviť nie len štandardné fitness centrum, ale aj funkčný priestor alebo gym zameraný na funkčný tréning.

TEHLIČKOVÉ ZARIADENIA

V línii tehličkových silových fitness zariadení SELCTORIZED EVOLUTION nájdete 24 stanovíšť. Používanie týchto zariadení je veľmi jednoduché a sú vhodné ako pre začiatočníkov, vďaka vedenému pohybu, tak aj pre pokročilých či profesionálnych športovcov. Užívatelia týchto zariadení ocenia najmä jednoduché možnosti polohovania a nastavovanie opierok a závaží. Vďaka tejto možnosti dosiahnete vysoký komfort pri ich používaní a tým pádom sa môžete 100%-ne sústrediť na svoj výkon. Každé jedno zariadenie z tejto línie je určené na prevedenie jedného konkrétneho cviku s vynikajúcim zameraním na danú svalovú partiu, pričom vďaka šírke portfólia dokážete zariadiť svoje fitness centrum na skutočne veľmi slušnej tréningovej úrovni za veľmi prijateľných a dostupných cenových podmienok.

V ponuke samozrejme nemôžu chýbať viacúčelové kladkové veže a stanovištia, ktoré sa dajú navzájom prepojiť pomocou protismerných kladiek doplnených o hrazdy, vďaka čomu viete perfektne využiť a optimalizovať cvičiaci priestor a ponúknuť svojim zákazníkom vysoký štandard tréningových možností.

LAVIČKY / STOJANY

Viac ako samozrejmosťou v portfóliu značky Bodytone sú lavičky a stojany, bez ktorých si akékoľvek fitness centrum ani nevieme predstaviť. Pevné a kvalitné konštrukcie zabezpečujú vysoký komfort cvičenia a ich stabilitu. Tlakové lavičky ponúkajú možnosť odkladania kotúčov, čo zabezpečí v prvom rade bezpečnosť, ale hlavne aj poriadok, čo ocení nie len každý užívateľ, ale aj obsluha fitness centra. Či už sú to pevné, alebo polohovateľné lavičky s rôznymi možnosťami sklonov, alebo drepovacie a inak využiteľné klietky či stojany, v ponuke Bodytone nájdete určite všetko, čo budete pre vybavenie Vášho fitness centra potrebovať.  

KOTÚČOVÉ ZARIADENIA

Silové zariadenia značky Bodytone veľmi vhodne dopĺňa línia voľnováhových kotúčových pákových zariadení s označením SOLID ROCK. V tejto línii nájdete 12 stanovíšť doplnených o ďalšie lavičky či silové klietky. Kotúčové zaridenia naberajú čoraz viac na popularite a dnes už zďaleka nie sú vhodné len pre vyznávačov ťažkých váh a kulturistiky a preto by nemali chýbať v každom dobrom fitness centre. Vďaka výbornej biomechanike a inému typu odporu ako pri tehličkových zariadeniach máte možnosť precvičiť dané svalové partie iným spôsobom, prípadne použiť skutočne veľké váhy takmer bez obmedzenia.

Fitness zariadenia svetových značiek

Výhradný ditribútor renomovaných svetových výrobcov komerčných a domácich fitness zariadení, športových podláh, fitness doplnkov a pomôcok pre Slovensko a Českú republiku.
logo pro fitness group