freemotion fitness zariadenia

FREEMOTION KARDIO ZARIADENIA

22 SERIES / SMART SERIES / 8 SERIES

22 SERIES línia

Úplne nová línia kardio zariadení 22 Series disponuje unikátnymi displejmi vo vysokom rozlíšení s 22″ (55 cm) uhlopriečkou, akú neponúka žiadny iný výrobca komerčných fitness zariadení. V tejto línii kardio zariadení nájdete bežecký pás s unikátnym odpružením, ktoré je šetrnejšie voči dopadom a otrasom na Vaše kĺby až o 52% v porovnaní s bežným vonkajším povrchom a až o 29% s konkurenčnými bežeckými pásmi.  Špecifickým kardio zariadením je INCLINE TRAINER, ktorý ponúka až 30% stúpanie, resp. 3% klesanie. V ponuke nesmú chýbať klasiky ako sú eliptický trenažér, ktorý ponúka perfektný pohyb maximálne šetriaci Vaše kĺby, stacionárny bicykel s možnosťou výberu medzi klasickým bicyklovaním v sede alebo v stoji na pedáloch, ale i recumbent – pohodlný stacionárny bicykel s opierkou. Jedná sa o najvyššiu líniu z ponuky kardio zariadení značky FREEMOTION, s možnosťami pokročilých metrických meraní. Všetky zariadenia ponúkajú skutočne unikátny a bohatý výber tréningových programov a máp z celého sveta vďaka aplikácii iFit. Okrem skvelých výhod a možností, ktoré aplikácia iFit ponúka, vybrané kardio zariadenia automaticky menia sklon na stúpanie alebo klesanie, podľa Vami zvolenej trasy, vďaka čomu dosiahnete maximálne autentický zážitok ako pri reálnom športovaní v danom teréne. Všetky kardio zariadenia FREEMOTION z línie 22 Series sú stavané na extra vysokú záťaž s maximálnou nosnosťou 181 kg.

iFIT

Pravdepodobne najlepšia fitness aplikácia na svete, vyvinutá v spolupráci s najväčšími profesionálmi z celého sveta. Dlhé roky príprav prinášajú svoje ovocie v podobe takmer neobmedzených možností trás zo všetkých siedmych kontinentov. Interaktívne mapy, intuitívne ovládanie, prispôsobenie sa zariadení terénu prostredia v ktorom beháte. Vyskúšajte unikátnu aplikáciu iFit prostredníctvom kardio zariadení FREEMOTION.

freemotion coach bike
freemotion incline trainer
freemotion bežecký pás 22 series

SMART SERIES línia

Kardio zariadenia z línie Smart Series disponujú tlačidlovými LED displejmi s možnosťou využitia aplikácie iFit prostredníctvom externého zariadenia (napr. mobilný telefón alebo tablet). Dostatočná ponuka zo 44 prednastavených programov umožňuje užívateľom vybrať si z rôznych kategórií podľa svojich cieľov. Či už je to spaľovanie tukov a programy zamerané na úbytok hmotnosti, rýchle tréningové intervaly na zvýšenie kondície, preteky, beh do kopca alebo programy na sledovanie tepovej frekvencie za pomoci hrudného snímača tepu, každý užívateľ si nájde to čo potrebuje. Či už sa jedná o začiatočníka alebo vrcholového športovca. Všetky kardio zariadenia zo Smart Series línie sú rovnako stavané na vysokú záťaž, disponujú silnými motormi a odolnou konštrukciou. Maximálna nosnosť všetkých kardio zariadení z tejto línie predstavuje až 181 kg. 

8 SERIES línia

Línia kardio zariadení 8 Series ponúka plne komerčné kardio zariadenia, ktoré šetria miesto a finančné prostriedky. Nenáročný a menej robustný vzhľad, ale stále vysoká funkčnosť a spoľahlivosť. Prehľadné, ľahko ovládateľné tlačidlové LED displeje s možnosťou pripojenia iFit aplikácie pre dosiahnutie vysokého komfortu pre užívateľov, s možnosťou výberu z minimálne 14 prednastavených programov a so stále vysokou odolnosťou a maximálnou hmotnosťou užívateľa až 181 kg. 

Prehrať video

Fitness zariadenia svetových značiek

Výhradný ditribútor renomovaných svetových výrobcov komerčných a domácich fitness zariadení, športových podláh, fitness doplnkov a pomôcok pre Slovensko a Českú republiku.
logo pro fitness group