true fitness zariadenia

TRUE FITNESS TEHLIČKOVÉ ZARIADENIA

PALLADIUM / FUSE XL / FORCE / FITNESS LINE

PALLADIUM línia

TRUE FITNESS TEHLIČKOVÉ ZARIADENIA

Luxusná línia silových tehličkových fitness zariadení PALLADIUM™ (16 stanovíšť) ponúka okrem nadčasového elegantného dizajnu aj skutočnú funkčnú kvalitu. Pokročilé funkcie, pohodlné ovládanie polohovania, skvelá biomechanika a precízna ergonómia robia túto líniu skutočne vynikajúcou a vhodnou pre prémiové fitness centrá a luxusné hotely. Svoju eleganciu táto línia potvrdzuje luxusnou nezameniteľnou striebornou farbou rámov, pričom zákazník má na výber z dvoch možností farebných prevedení plastových krytov, ale až 18 rôznych farebných prevedení čalúnenia. V línii PALLADIUM™ nájdete všetky potrebné stanovištia na precvičenie celého tela, všetky z nich sa vyznačujú veľkým množstvom nastavenia polohovacích častí, vďaka čomu sadnú všetkým typom Vašich zákazníkov bez obmedzenia veku, váhy a veľkosti.

FUSE XL línia

Línia silových tehličkových fitness zariadení FUSE XL (17 stanovísť) sa okrem svojej komplexnosti vyznačuje jednoduchším, ale pritom moderným štýlom zariadení, nenáročných na priestorové využitie. Práve preto sú tieto zariadenia vhodné pre typy fitness centier, kde na každom jednom metri štvorcovom veľmi záleží. Viac ako dostatočný objem závažia umožňuje používať zariadenia z línie FUSE XL aj skúseným športovcom a vyznávačom ťažkých váh, pričom vďaka ich jednoduchému ovládaniu a polohovaniu sú vhodné aj pre úplných začiatočníkov.

true fitness palladium stroje na cvičenie
true fitness palladium stroje na cvičenie
true fitness palladium stroje na cvičenie
true fitness palladium stroje na cvičenie

FORCE línia

Treťou v poradí silových tehličkových fitness zariadení od TRUE FITNESS je línia FORCE (6 stanovíšť). Menší počet stanovíšť pritom ponúka podstatne väčšie možnosti cvičenia, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Jedná sa o duálne a multifunkčné zariadenia, ktoré sa dajú používať buď dvomi, alebo viacerými spôsobmi, čo umožňuje na každom z nich odcvičenie viacerých cvikov a svalových partií. Práve vďaka tomu sú vhodnými pre menšie fitness centrá, lady zóny, hotely, školy, či domácnosti.  

FITNESS línia

Línia FITNESS LINE (12 stanovíšť) predstavuje silové tehličkové fitness zariadenia jednoduchšieho dizajnu nenáročných na priestor. V portfóliu tejto línie nájdete 4 “single” zariadenia, 7 duálnych a 1 multifunkčné tlakové zariadenie. Práve vďaka nenáročnému dizajnu a mohutnosti konštrukcií sú veľmi vhodné pre menšie hotelové fitness centrá a prevádzky, kde dizajn nie je na prvom mieste. Výborná funkčnosť však zabezpečuje stále veľmi slušný štandard tréningových možností a vďaka ich veľmi prijateľnej cene sú vhodnými pre všetky typy zariadení s nižším cenovým rozpočtom. 

Fitness zariadenia svetových značiek

Výhradný ditribútor renomovaných svetových výrobcov komerčných a domácich fitness zariadení, športových podláh, fitness doplnkov a pomôcok pre Slovensko a Českú republiku.
logo pro fitness group