true fitness zariadenia

TRUE FITNESS LAVIČKY / STOJANY

XFW / FITNESS 

XFW linia / FITNESS LINE

TRUE FITNESS LAVIČKY A STOJANY, najdokonalejšie a najefektívnejšie riešenie pre vaše fitness centrum. Profesionálne lavičky a stojany vhodné pre veľké a malé fitness centrá! Dokonalý komfort z cvičenia nájdete len u true fitness lavičky a stojany.

Najlepšou, najkvalitnejšou a najmodernejšou líniou lavičiek, stojanov a podobných stanovíšť od TRUE FITNESS je línia s označením XFW. Nájdete v nej okrem všetkých štandardných lavičiek (pevné, rovné a šikmé, polohovateľné, atď.), aj lavičky na brucho, spodných chrbát a biceps, ako aj obľúbený “power rack” či “half rack”, alebo multipress. Jedná sa o najkomplexnejšiu líniu v tejto kategórii. Druhou v poradí je línia FITNESS LINE ponúkajúca jednoduchšie prevedenie lavičiek a stojanov v porovnaní s XFW líniou. Tieto sú vhodné pre menšie fitness centrá, školy, hotely, či domácnosti. Nájdete v nej základnú ponuku jednoduchých polohovateľných lavičiek, hrazdu s bradlami či multipress.

 
true fitness lavičky na cvičenie
true fitness lavičky na cvičenie
true fitness lavičky na cvičenie
true fitness lavičky na cvičenie

Fitness zariadenia svetových značiek

Výhradný ditribútor renomovaných svetových výrobcov komerčných a domácich fitness zariadení, športových podláh, fitness doplnkov a pomôcok pre Slovensko a Českú republiku.
logo pro fitness group