true fitness zariadenia

TRUE FITNESS KARDIO ZARIADENIA

900 SERIES / EXCLUSIVE SERIES / 400 SERIES

900 SERIES línia

Línia kardio zariadení 900 SERIES je tou najlepšou spomedzi všetkých kardio zariadení značky TRUE FITNESS. Ponúka skutočne vysokú kvalitu, ktorá spĺňa vysoké štandardy moderných kardio zariadení a uspokojí nároky aj tých najnáročnejších užívateľov a dlhú životnosť, čo ocenia majitelia všetkých fitness centier. V línii 900 SERIES nájdete 4 základné kardio zariadenia ako sú bežecký pás s najväčšou bežeckou plochou na trhu a nosnosťou 204 kg, eliptický trenažér s možnosťou 3 rôznych polôh vďaka čomu je možné trénovať vrchnú a spodnú časť tela zvlášť, čo neumožňuje žiadny iný eliptikal na svete. Štandardný stacionárny bicykel s veľmi jednoduchým nastupovaním, vďaka čomu je veľmi ľahko a dobre použiteľný aj pre užívateľov v pokročilom veku, či veľmi pohodlný stacionárny bicykel s opierkou. Všetky kardio zariadenia z línie 900 SERIES je možné zakúpiť s rôznymi konzolami (na výber zo 6 konzol), od veľmi jednoduchých so základnými funkciami za výbornú cenu, až po high-tech LCD dotykové konzoly s veľkým výberom tréningových možností. 

EXCLUSIVE línia

Línia kardio zariadení EXCLUSIVE od TRUE FITNESS ponúka skutočne exkluzívne kardio zariadenia. Nájdete v nej 4 ďalšie iné kardio zariadenia, ktoré skutočne veľmi vhodne dopĺňajú zariadenia z línie 900 SERIES. Jedná sa o menej štandardné, ale pritom veľmi populárne kardio zariadenia ako sú: ALPINE RUNNER INCLINE TRAINER- zariadenia veľmi podobné bežeckému pásu, avšak s možnosťou nastavenia podstatne vyššieho sklonu (až 30 %), vďaka ktorému je možné trénovať beh alebo chôdzu do veľmi strmého kopca. PALISADE CLIMBER – schodový trenažér, s dostatočne veľkou nášľapnou plochou, vhodný do každého fitness centra. SPECTRUM – najuniverzálnejšie kardio zariadenie na trhu, ponúkajúce výber pohybu podľa potrieb a chutí zákazníka, predstavuje v podstate 3v1 – elliptický trenažér, stepper a simulátor behania s veľmi jednoduchým prestavením. Štvrtým z línie EXCLUSIVE je kardio zariadenie s názvom TRAVERSE. Tento umožňuje užívateľovi špeciálny pohyb zo strany na stranu, pričom sa zapája hlavne spodná časť tela a tak isto aj stred. Tento trenažér by sme mohli prirovnať k simulácii korčuľovania, ktoré patrí po behaní k najobľúbenejším vonkajším kardio tréningom.

400 SERIES línia

V línii kardio zariadení 400 SERIES od TRUE FITNESS nájdete rovnako 4 základné kardio zariadenia (bežecký pás, elliptický trenažér, štandardný stacionárny ako aj opierkový bicykel) ako v línii 900 SERIES. Kardio zariadenia z línie 400 SERIES sú menej náročné na priestor, avšak stále spĺňajú štandardy komerčných fitness zariadení. Odporúčame ich pre stredné a menšie fitness centrá, rehabilitačné zariadenia, hotely a pod. V línii kardio zariadení 400 SERIES máte na výber zo 4 rôznych konzol, vďaka čomu viete uspokojiť potreby rôznych druhov zákazníkov a pri najjednoduchšej LED konzole dosiahnuť skutočne výbornú cenu komerčného kardio zariadenia. 

true fitness envision
true fitness show runner
true fitness envision
true fitness emerge
true fitness ignite

Fitness zariadenia svetových značiek

Výhradný ditribútor renomovaných svetových výrobcov komerčných a domácich fitness zariadení, športových podláh, fitness doplnkov a pomôcok pre Slovensko a Českú republiku.
logo pro fitness group